Просто Психологія

Як екологічно виражати негативні емоції?

Як екологічно виражати негативні емоції?

🔹Об'єктивно оцінити власну поведінку у сім'ї!
Переглянути власну модель поведінки сім'ї – стосунки тата і мами, стосунки із батьками. Часто батьки уникають відповідальності, не хочуть брати провину на себе та поглянути на ситуацію об’єктивно.

🔹Дозволити собі та дітям виражати негативні емоції!
.
🔹Навчитись екологічно виражати негативні емоції!
Екологічно виражати – означає їх позбуватись, перепроживати та проробляти. Допомогти у цьому може – спорт, хобі, відпочинок, психотерапія. Найкращим способом це зробити є регулярні фізичні навантаження, яке дає нам здорову психіку та допомагає випустити негативні емоції. Плюс робота з спеціалістом - психологом, психотерапевтом.
.
🔹Практикуйте в сім'ї активні ігри!
Важливо!!! Гра «Хованки» допомагає боротися із страхами!
.
🔹Привчайте себе та дітей до мистецтва!
Ходіть в театр, творчі вечори, музеї, картинні галереї, концерти, слухайте музику, займайтесь творчістю. Мистецтво допомагає нам виражати, пережити, переробити негативні емоції та наповнитись хорошою енергією.

🔹Більше проводьте часу на природі!
Природа є безцінним джерелом наповнення та життєвої енергії!

🔹Спілкуйтесь з приємними людьми та привчайте до цього своїх дітей!

🔹Вчіться захищати себе та дітей від надмірного негативу!
Уникайте токсичних людей, захищайте своїх дітей, якщо їм це потрібно. Ставте регламент на використання гаджетів. Тому що візуальний контент, якого зараз дуже багато, сильно перезавантажує психіку та накопичує нас негативом та роздратуванням.

🔹Створіть у сім'ї чіткі кордони – правила взаємодії!
Кордони – це чіткі та зрозумілі правила в сім'ї, що можна, а що – ні. Дитина має розуміти, що є чіткі правила, які потрібно виконувати, та є дозвіл на певні речі. Ці правила не мають змінюватись та повинні бути однаковими для всіх. Саме ці кордони формують в дитини внутрішнє відчуття надійності, безпеки та опори!

🔹Вдосконалюйтесь!
Важливо!!!Все можливо змінити! Для того, щоб щось змінити, потрібно щось робити і часто це ті речі, які раніше ми не робили.
Made on
Tilda